17.11.10

BÜYÜK ADNAN OKTAR PROJESİ

   İnternet sitelerinde Adnan Oktar'ın İsrail tarafından finanse edildiğine dair haberler okumuştunuz. Biz bu büyük oyunun ayrıntılarını ortaya çıkarıyoruz.
İSRAİL 50 YIL İLERİYİ DÜŞÜNDÜ

   İsrail 50 yıl ilerisine yatırım yapmıştı. Adnan Oktar, Harun Yahya lakabı ile piyasaya sürüldü. Kendisine sınırsız destek veriliyor, hesapsız kaynak aktarılıyordu. Allah'ın mucizelerini anlatmak ve Darvin teorisini çökertmek amacıyla onlarca belgesel yapılmıştı. Bu belgesellerin nerede, nasıl ve kimler tarafından çekildi bilinmiyor. Belgesellerinde yabancı insanların olması dikkat çekicidir.
Verilen görüntüler, yapılan açıklamalar ve analizlerle Darvin çökertilmeye çalışılacak ve sözde Harun Yahya çok büyük bir iş yapmış olacaktı. Öyle ya yüz yıllardır kemikleşmiş bir yapıya sahip dinsizlik teorisi DARWİNİZM çökmüş olacaktı.
Yine yapılan belgesellerle Türk İslam Birliği üzerinde duruluyor, Türklerin Dünyaya hâkim olacağı vurgusu yapılıyordu.
Bütün bunların amacı Türk Müslümanların güvenini kazanmaktı.

MEHDİ GELECEK

Türk Müslümanlarının dikkati ve güveni kazanılmıştı. Adnan Oktar'ı mahalli ve ulusal kanallarda görüyor, trajı yüksek gazetelerde makalelerini okuyordunuz. Büyük görevin birinci ayağı yerine oturmuştu.

Sıra ikinci ayakta idi ama bunu yapmak çok zordu. Çıktığı televizyon kanallarında ve gazetelerde 'Mehdi'nin geleceğinden bahsetmeye başlamıştı. Yavaş yavaş Mehdinin alametleri ve zuhuru üzerine yoğunlaşıyordu.

MEHDİ GELİYOR

Sonra bir de gördünüz ki Mehdi'nin alametlerini kendinde görmeye başlıyor, kendisinin Mehdi olabileceği hususunda çevreden gelen iltifatları değerlendiriyordu. Konuşmalarında, yaptığı işlerin ancak bir Mehdi'nin yapabileceğine ve söyledikleri şeylerin gerçekleştiğine vurgu yapmaya başlamıştı.

MEHDİNİN AMACI

Adnan Oktar kendisini Mehdi olarak takdim edecekti ve Türk halkı tarafından kabul görecek ve benimsenecekti. Sözü dinlenecek olan Mehdi bize İsrail'in ve Yahudilerin "kardeşlerimiz olduğu" hususunu vurgulayacak, "onlar Peygamber neslidir" diyerek onlara sahip çıkmamızı söyleyecek, Dünya'nın huzurunu İsrail'in rahat olmasına bağlayacaktı. Böylelikle eğilmez TÜRK HALKI da İsrail'in uşağı haline getirileekti.

İşte bütün bunların bir tek amacı vardı.
Büyük İsrail Projesinin gerçekleştirilmesi.

Türk halkının verdiği destek ile veya Türklerin bir engel olmamasıyla İsrail kendi projesinde büyük bir güvenle yürüyecekti.


CÜBBELİ VE ADNAN OKTAR SAVAŞI

İşte Tam bu sırada İsmailağa cemaatinin halifelerinden Cübbeli Hoca lakaplı Ahmet Ünlü'nün Harun Yahya mehdi olamaz diyerek çıkması ve sebeplerini kaynakları ile anlatması, Adnan Oktar'a bir şamar etkisi yaptı. Cübbeli "Biz onun mehdiliğini 20 yıl erteledik" diyerek dalga bile geçiyordu. Adnan Oktar, 100 yılın projesine engel olan Cübbeliye savaş açtı. Ve bu savaş giderek kızışıyor.

ADNAN OKTAR VE İSRAİL AŞKI

 İnternete düşen videolarında İsrail hakkındaki söyleri de bu teoriyi destekler nitelikte. "Onlar bizim kardeşlerimiz, TÜRK halkı ve İsrail kıyamete kadar kardeştir, onları seviyoruz" gibi cümleleri halen internette mevcuttur.